Dobra lokalizacja do treningu Pudla w Jaśle

Zamierzasz szkolić psa Pudel w Jaśle, odwiedź koniecznie Park Miejski. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy przystanąć na małe magiczne momenty, takie jak powąchanie kwiatów i krzewów. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym napotkamy inne osoby z psami lub harcującą młodzież. Kapitalną porą roku, podczas której trzeba pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest żywym pokazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Gdy tylko Twój pies choć jeden raz odwiedzi z tobą ten park zostanie jego wielbicielem i samemu będzie wyciągał cię z domu na długi spacer.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o tych regułach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psa, pamiętaj, że pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Jaśle

Miejski park zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także zabezpiecza przed nadmiernie szkodliwym wpływem miasta na środowisko naturalne. Kolejną istotnym celem jest zapewnienie strefy potrzebnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Park posiada niezwykły krajobraz i codziennie kusi dużą liczbę miłośników wielkomiejskiej zieleni, którzy chcą odpocząć w zharmonizowanym pięknie. Cudowne miejsce dla złaknionych odprężenia mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, by rzucać frisbee i przyswajać trochę promieni słonecznych. Dla psa Pudel w województwie Podkarpackim znajdziemy wiele ciekawych miejsc dla psów, wartych odwiedzenia.

Adres parku: Glorietka, Jana III Sobieskiego, Śródmieście, Jasło, powiat jasielski, województwo podkarpackie, 38-200, Polska

Dodaj komentarz