Dobre miejsce do zabawy z psem Pudel w Pruszczu Gdańskim

Jeśli chcesz iść na spacer z psem Pudel w Pruszczu Gdańskim, obowiązkowo weź pod uwagę Park Centralny. Chcąc odpocząć od zgiełku miasta warto udać na tę strefę zieleni i oddać się relaksacyjnym chwilom życia. W czasie spacerów napotkamy tu wiele oryginalnych miejsc, gdzie możemy pstryknąć naszemu psu wyjątkowe fotki, po to by pochwalić się nimi na blogu lub na instagramie. Miejsce nieziemsko prezentuje się w jesieni, kiedy krzewy i rośliny udekorowane są liśćmi w odcieniach żółci, czerwieni, a nawet purpury. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zawsze łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy oraz obwąchiwać drzewa i krzewy o nietypowych kształtach i zapachach.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o kilku normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej powierzchni dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego pieska.

Park miejski w Pruszczu Gdańskim

Park miejski to otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu mieszkańców, przeznaczona do społecznej edukacji i integracji, a także będąca również obszarem rodzinnej zabawy i rekreacji. Poza tym hamuje przestępczość i zwiększa zaangażowanie lokalnej społeczności. Park ma w ofercie liczne alejki, zapewniając tym sposobem odwiedzającym optymalne warunki do przyjemnego relaksu. Park miejski to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Pies Pudel w województwie Pomorskim na pewno polubi takie zielone obszary jak ten.

Adres parku: Aleja księdza Józefa Waląga, Cichy Zakątek, Pruszcz Gdański, powiat gdański, województwo pomorskie, 83-000, Polska

Dodaj komentarz