Dobry teren do zabawy z psem Pudel w Czerwionce-Leszczynach

Zamierzasz poszkolić psa Pudel w Czerwionce-Leszczynach, odwiedź na pewno Park Leśny. Jest tu wiele do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać miło całe dnie na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Pies jak i opiekun do życia nie może się obejść bez świeżego powietrza, dlatego też należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Miejsce mistrzowsko prezentuje się w jesieni, kiedy drzewa przyzdobione są liśćmi w barwach czerwieni, purpury oraz żółci. Pies z pewnością polubi to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub obwąchiwać drzewa i krzewy o niespotykanych zapachach i kształtach.

Zobacz również

Dobre miejsce do zabawy z psem Pudel w Warszawie

Nie zapomnij o paru regułach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonej powierzchni dla psa, pamiętaj, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Czerwionce-Leszczynach

Miejski park gwarantuje miejsce do odpoczynku, napędza miejscową gospodarkę, podnosi ceny mieszkań oraz chroni przed zbyt szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Kolejną ważną misją jest zapewnienie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów, które wymagają użytkowego obszaru wśród zieleni miejskiej. Ten park cechuje się otwartymi, szerokimi plenerami, idealnymi na wypad lub aktywny wypoczynek. Jeżeli lubisz biegać pośród natury, powinieneś wziąć pod uwagę ten park wybierając twoją kolejną trasę na przebieżkę. Dobrze jest znaleźć chwilę czasu i przemierzając z psem Pudel woj. Śląskie pospacerować w tym miejscu.

Adres parku: Manhattan, Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny, gmina Czerwionka-Leszczyny, powiat rybnicki, województwo śląskie, 44-238, Polska

Dodaj komentarz