Fajna strefa do szkolenia Pudla w Mikołowie

Planujesz poćwiczyć z psem Pudel w Mikołowie, obowiązkowo weź pod uwagę Park Mokre. Chcąc odpocząć od rumoru miasta warto udać na tę strefę zieleni i oddać się relaksacyjnym elementom życia. W czasie przechadzek natkniemy się tu na wiele atrakcyjnych miejscówek, gdzie da się cyknąć swojemu psiakowi wyjątkowe fotki, aby pochwalić się nimi na facebooku lub na blogu. Warto bywać tu przez cały rok, by napawać się ślicznymi widokami oraz ćwiczyć sport na świeżym powietrzu. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zawsze łatwo tu spotkać tu bratnią duszę do zabawy, lub odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych kształtach i zapachach.

Pamiętajmy o poniżej przedstawionych normach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonej strefy dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Mikołowie

Park miejski gwarantuje miejsce do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa wartość mieszkań oraz zabezpiecza przed zbyt szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Poza tym ogranicza bezprawie oraz zwiększa aktywność lokalnej społeczności. W tych czasach park spełnia istotną funkcję jako punkt spotkań mieszkańców i gości, chcących odetchnąć od tłocznego miasta. Dobre miejsce do spędzenia chwil odprężenia w słoneczne dni dla spacerowiczów, a także dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Te zielone miejsce warto brać pod uwagę chcąc pospacerować z psem Pudel w województwie Śląskim.

Adres parku: Lipcowa, Mokre, Mikołów, powiat mikołowski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 43-195, Polska

Dodaj komentarz