Fajny teren do treningu Pudla w Świętochłowicach

Chciałbyś uczyć psa Pudel w Świętochłowicach, obowiązkowo odwiedź Park Miejski Skałka w Piaśnikach. Jest tu wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe popołudnia na sielankowym relaksie pod gołym niebem. Ten zielony obszar stwarza idealne uwarunkowania, by zapewnić psu potrzebną codzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Ujmujące miejsce aby oglądać malownicze widoki i uprawiać sporty, które można odwiedzić też o każdej porze dnia i roku. Jeśli Twój pies raz wstąpi łapą do tego parku zostanie jego wielkim fanem i sam będzie wyrywał cię z domu na całodniowy spacer.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o tych zasadach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej powierzchni dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Świętochłowicach

Park miejski z definicji to uporządkowany publicznie dostępny, obszar miejskiej zieleni pełniący funkcje wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko również sportowe itp. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Park ten obejmuje alejki, piknikowe tereny, malownicze widoki, dlatego też przestrzeń ta jest tak bardzo znanym punktem wytchnienia. Planując weekendowy wypad na piknik razem z rodziną, zdecydowanie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony na tego typu pomysły. Sprawdź koniecznie tą zieloną strefę znajdując się z psem Pudel w woj. Śląskim.

Adres parku: Owocowa, Ogródki działkowe Skałka, Chorzów II, Chorzów, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-513, Polska

Dodaj komentarz