Odpowiednie miejsce do ćwiczeń Pudla w Bielawie

Planujesz poćwiczyć z psem Pudel w Bielawie, koniecznie weź pod uwagę Park Miejski. Chcąc odetchnąć od gwaru miasta opłaca się udać na tę strefę zieleni i oddać się przyjemnym chwilom waszego życia. Park jest wręcz idealnym punktem, aby rozpocząć socjalizację młodego psa zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o spotkanie z innymi psami wędrującymi z właścicielami. Kapitalną porą roku, w trakcie której warto odwiedzić park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest niebywałym obrazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Pies bezapelacyjnie polubi to miejsce, zazwyczaj można napotkać tu bratnią duszę do figli oraz obwąchiwać krzewy i drzewa o nietypowych zapachach i kształtach.

Pamiętaj o poniżej przedstawionych normach spędzając czas w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma dedykowanej powierzchni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, użyj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego pupila.

Park miejski w Bielawie

Miejski park to publicznie otwarta zielona przestrzeń udostępniona ogółowi miejscowych, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także obszarem familijnej zabawy i rekreacji. Dodatkowo przez to, że parki wabią mieszkańców generują możliwości zatrudnienia i umacniają miejscową gospodarkę. Znajdziemy tu sporo superowych zakątków z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na chwilę i wyciszyć się w przyjemnej zieleni miejskiej. Planując weekendowy wypad na piknik wraz z przyjaciółmi, zdecydowanie wpadnij do tego parku, który jest niemal stworzony na tego typu pomysły. Dla psów Pudel województwo Dolnośląskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Adres parku: 3 Maja, Osiedle Kopernika, Grodzisk Mazowiecki, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski, województwo mazowieckie, 05-827, Polska

Dodaj komentarz