Sprawdzone miejsce do treningu Pudla w Sochaczewie

Masz w planach poćwiczyć z psem Pudel w Sochaczewie, weź pod uwagę na pewno Park im. Fryderyka Chopina. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się przeprowadzać ją też w parku gdzie spotkamy inne osoby z psami lub bawiącą się młodzież. Warto bywać tu przez cały rok, by zachwycać się malowniczymi krajobrazami oraz uprawiać sport na świeżym powietrzu. Fantastyczne miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie często spotkamy innych wędrowców z psami, które uwielbiają zabawę w grupie.

Pamiętajmy o tych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniego wybiegu dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Sochaczewie

Miejski park zapewnia miejsce do odpoczynku, pobudza miejscową gospodarkę, podnosi ceny mieszkań, a także chroni przed zbyt szkodliwym wpływem miasta na środowisko naturalne. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających zagospodarowanego obszaru pośród zieleni. Nader przyjemny park na obszarze miasta, który oferuje zieleń, alejki, ławki oraz kapitalne trasy na przechadzkę z psem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Niezłe miejsce do spędzenia momentów wytchnienia w słoneczne dni dla spacerowiczów i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Dlatego też przemierzając z psem Pudel woj. Mazowieckie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Podzamcze, Bzurówka, Sochaczew, powiat sochaczewski, województwo mazowieckie, 95-500, Polska

Dodaj komentarz