Super lokalizacja na wyjścia z psem Pudel w Zielonce

Jeśli chcesz trenować z psem Pudel w Zielonce, koniecznie weź pod uwagę Park Dębinki. Otwarte publicznie miejsce ułatwiające wam czytanie książki, spacery lub relaks pod chmurką. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się przeprowadzać ją też w parku, w którym spotkamy innych opiekunów z psami czy harcującą młodzież. Aby odwiedzić park i zobaczyć żywą, soczystą zieleń kapitalną chwilą roku jest lato, a także wiosna. Dla każdego psa ten obszar jest rajem, w którym może niuchać kwiaty, krzewy i drzewa, jak również pobawić się z innymi pieskami.

Pamiętaj o kilku regułach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego wybiegu dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Zielonce

Miejski park to zaprojektowany teren zielony pełniący funkcję do rekreacji, odpoczynku i edukacji w środku miast, publicznie otwarty dla ludzi. Poza tym hamuje przestępczość i podnosi zaangażowanie mieszkańców. Ten Park obejmuje tereny piknikowe, malownicze widoki, alejki, z tej przyczyny przestrzeń ta stała się popularnym miejscem wypoczynku. Obszar ten daje możliwość osobom bez względu na wiek zorganizowanie sobie zajęcia na aktywnościach fizycznych takich jak fitness czy gimnastyka. Dla psów Pudel województwo Mazowieckie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Księdza Zygmunta Abramskiego, Zosinek, Zielonka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-220, Polska

Dodaj komentarz