Super miejsce na przechadzkę z psem Pudel w Pułtusku

Masz w planach iść na spacer z psem Pudel w Pułtusku, sprawdź koniecznie Park Zamkowy. Nie ma przeszkód, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe fascynujące chwile, takie jak wąchanie krzewów i kwiatów. Park jest wręcz doskonałym punktem, by zacząć socjalizację młodego pieska zważywszy, że w tym obszarze łatwo o kontakt z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Miejsce mistrzowsko wygląda w jesieni, gdy drzewa przyzdobione są liśćmi w kolorach czerwieni, purpury oraz żółci. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zazwyczaj można spotkać tu kogoś ciekawego do zabawy oraz obwąchiwać drzewa i krzewy o niespotykanych kształtach i zapachach.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o paru normach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonej powierzchni dla psa pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy trzymaj zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Pułtusku

W naszym kraju park miejski w fizycznym, gospodarczym i społecznym dobrobycie miast, a także ich mieszkańców pełni istotną rolę. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do realizacji naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu wśród zieleni. Jest tu trochę fajnych zakątków z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na moment i wyciszyć się w kojącej zieleni miejskiej. Dobre miejsce do spędzenia chwil wytchnienia w słoneczne dni dla spacerowiczów, a także dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i przemierzając z psem Pudel województwo Mazowieckie pospacerować tutaj.

Adres parku: Aleksandra Gajkowicza, Stare Miasto, Pułtusk, gmina Pułtusk, powiat pułtuski, województwo mazowieckie, 06-100, Polska

Dodaj komentarz