Super teren do szkolenia Pudla w Wołominie

Zamierzasz trenować psa Pudel w Wołominie, weź pod uwagę koniecznie Park Imienia Sebastiana Jankowskiego 69. Miejsce jest też fajne do odpoczynku od gwaru miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ulubionej muzyki. Dobrym pomysłem jest przyjść w tą zieloną przestrzeń chcąc poznać innych miłośników piesków, z którymi można porozmawiać na temat czworonogich pupilów. Wiosna to zdecydowanie najlepszy czas, aby pozwiedzać park i ujrzeć żywą, wyrazistą zieleń, chociaż i inne okresy roku również posiadają swoje zalety. Super miejsce dla psów, które będą mogły tu poniuchać i poszperać co kryje się w trawie, jak również spotkać inne psiaki.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o tych normach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanej powierzchni dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Wołominie

Park miejski to publicznie otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu mieszkańców, poświęcona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca także obszarem familijnej zabawy i rekreacji. Również przez to, że parki wabią mieszkańców generują lepsze szanse zatrudnienia i umacniają lokalną ekonomię. Park ten obejmuje tereny piknikowe, malownicze widoki, alejki, dlatego też strefa ta jest tak bardzo popularnym miejscem wypoczynku. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi rolkarzy, rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy w każdym wieku. Dobrze jest poświęcić parę chwil i odwiedzając z psem Pudel woj. Mazowieckie poprzebywać tutaj.

Adres parku: Stanisława Moniuszki, Centrum, Wołomin, gmina Wołomin, powiat wołomiński, województwo mazowieckie, 05-200, Polska

Dodaj komentarz