Świetne miejsce do treningu Pudla w Gryfinie

Zamierzasz wybiegać psa Pudel w Gryfinie, koniecznie odwiedź Park Miejski im. Stanisławy Siarkiewicz. To miejsce, które dosłownie daje tchnienie rześkiego powietrza od ruchu ulicznego, w którym możemy zrelaksować się. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się dokonywać ją również w parku, w którym napotkamy innych opiekunów z psami czy harcujące dzieci. Jednoznacznie nie można ustalić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najładniejsze, a więc wypada zweryfikować jego atuty latem, zimą, wiosną i jesienią. Fantastyczne miejsce dla czworonogów, gdzie często napotkamy innych spacerowiczów z psami, które uwielbiają bawić się w towarzystwie.

Nie zapomnij o paru normach będąc w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonej przestrzeni dla psów czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być pozostawiony bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego pupila.

Park miejski w Gryfinie

Miejski park według definicji to zorganizowany publiczny, miejski obszar zieleni pełniący funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a często także sportowe itp. Następną ważną misją jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają zagospodarowanego terenu wśród zieleni miejskiej. Nader urokliwy park na obszarze miasta oferujący alejki, ławki, zieleń oraz kapitalne trasy na spacer z psem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Miejski park to niezwykle popularne miejsce zgromadzeń mieszkańców, którzy szukają aktywnego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę będąc na wycieczce z psem Pudel w woj. Zachodniopomorskim.

Adres parku: Parkowa, Dolny Taras, Gryfino, gmina Gryfino, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie, 74-100, Polska

Dodaj komentarz