Atrakcyjna lokalizacja do socjalizacji Pudla w Kętrzynie

Jeśli chcesz potrenować z psem Pudel w Kętrzynie, na pewno sprawdź Park Plac marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest tu tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​i tak można spędzać miło całe popołudnia na beztroskim odpoczynku pod chmurką. Podczas spacerowania natkniemy się tu na sporo oryginalnych miejsc, gdzie można pstryknąć naszemu psiakowi super zdjęcia, aby podzielić się nimi w mediach społecznościowych lub na blogu. Lato to chyba najpozytywniejsza pora roku, kiedy można korzystać z parku, aby delektować się spacerami i odpoczynkiem pośród bujnej zieleni. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zazwyczaj łatwo tu napotkać tu kogoś ciekawego do figli oraz odkrywać krzewy i drzewa o nietypowych kształtach i zapachach.

Nie zapomnij o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniej strefy dla psów pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Kętrzynie

Miejski park to zaprojektowany zielony teren służący do odpoczynku, edukacji i rekreacji wewnątrz miast, publicznie otwarty dla wszystkich mieszkańców. Oprócz tego zwiększa również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa pewnych negatywnych żywiołów jak susza czy powódź. Park oferuje liczne ścieżki, zapewniając tym odwiedzającym optymalne warunki do miłego relaksu. Obszar ten umożliwia osobom w każdym wieku zorganizowanie sobie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak fitness czy gimnastyka. Odwiedź tę zieloną strefę będąc razem z psem Pudel w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Adres parku: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Osiedle Kaszubskie, Kętrzyn, powiat kętrzyński, województwo warmińsko-mazurskie, 11-400, Polska

Dodaj komentarz