Atrakcyjne miejsce do zabawy z psem Pudel w Brzesku

Jeśli chcesz potrenować z psem Pudel w Brzesku, na pewno weź pod uwagę Park Jana Albina Goetza. To miejsce, które daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odpocząć. Dobrym zamiarem jest udać się w tą zieloną przestrzeń pragnąć poznać kolejnych właścicieli psów, z którymi można porozmawiać na temat czworonogich pupilów. Kapitalną porą roku, w trakcie której warto odwiedzić park jest jesień, wtedy też jego drzewa są żywym pokazem złotych, czerwonych i pomarańczowych liści. Wielu psom to miejsce ewidentnie przypadnie do gustu mając na uwadze to, że może tu spotkać wiernych czworonogich kamratów i pomyrdać do nich ogonkiem.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o paru normach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po swoim psie.
  2. Nie zezwól swojemu psu biegać i skakać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psów, nie zapomnij, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Brzesku

Miejski park zapewnia miejsce do odpoczynku, pobudza miejscową gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości oraz zabezpiecza przed zbyt szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko. Dodatkowo stwarza prawidłowe uwarunkowania do prowadzenia aktywnego trybu życia, co bezpośrednio przekłada się na stan naszej kondycji. Park ma w ofercie liczne ścieżki, gwarantując tym sposobem odwiedzającym dogodne okoliczności do przyjemnego wypoczynku. Park gwarantujący tak potrzebną zieleń kusi rolkarzy, rowerzystów, spacerowiczów i biegaczy w każdym wieku. Znajdując się z psem Pudel w woj. Małopolskim super pomysłem jest przechadzka w to miejsce.

Adres parku: Barona Jana Goetza, W Browarze, Okocim, gmina Brzesko, powiat brzeski, województwo małopolskie, 32-800, Polska

Dodaj komentarz