Ciekawy teren na spacer z psem Pudel w Tarnowie

Masz w planach spacerować z psem Pudel w Tarnowie, odwiedź na pewno Park Strzelecki. Nie ma przeszkód, by przy robieniu tu wielu rzeczy zatrzymać się na małe magiczne momenty, takie jak powąchanie kwiatów i krzewów. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się dokonywać ją też w parku, w którym spotkamy inne osoby z psami czy harcującą młodzież. Do parku najprzyjemniej przybyć w ciepłych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również w trakcie zimy to miejsce zachwyci nas swoją zjawiskową atmosferą. Pies odnajdzie się na tym zielonym rejonie pełnym drzew, krzewów i z przyjemnością więc tu powróci.

Będąc w parku z psem nie zapominajmy o tych regułach:

  1. Zawsze sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma dedykowanej przestrzeni dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy zostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, zakup nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Tarnowie

Miejski park z definicji to zorganizowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni spełniający funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a często również treningowe itp. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie strefy niezbędnej do realizacji naszych planów, które wymagają zagospodarowanego terenu wśród zieleni. W kierunku parków miejskich każdego roku dociera pokaźna grupa mieszkańców, którzy chcą użytkować zieloną strefę przeznaczoną do odpoczynku. Idealne miejsce dla złaknionych odpoczynku mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, aby porzucać frisbee i przyswajać porcję witaminy D. Dla psa Pudel woj. Małopolskie oferuje wiele przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Józefa Piłsudskiego, Osiedle Parkowa, Śródmieście, Tarnów, województwo małopolskie, 33-106, Polska

Dodaj komentarz