Dobra miejscówka do zabawy z psem Pudel w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zamierzasz trenować z psem Pudel w Ostrowcu Świętokrzyskim, odwiedź koniecznie Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest tu tak wiele do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać miło całe popołudnia na sielankowym odpoczynku pod gołym niebem. Park jest wręcz idealnym miejscem, by zacząć socjalizację szczeniaka z racji, że na tym terenie nietrudno o spotkanie z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Przedwiośniem park nadal nie jest w pełni bogactwa natury, ale widoczny jest już jego potencjał. Dla każdego psa to miejsce jest oazą, w której może niuchać kwiaty, krzewy i drzewa, jak również poharcować z napotkanymi pieskami.

Będąc w parku z psem pamiętaj o tych normach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy konieczne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanego obszaru dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zakup identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Ostrowcu Świętokrzyskim

Park miejski to otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu miejscowych, poświęcona do społecznej edukacji i integracji, a także która jest także obszarem rodzinnej zabawy i rekreacji. Ponadto tworzy prawidłowe uwarunkowania do realizowania aktywnego wypoczynku, co bezpośrednio przekłada się na poziom naszej kondycji. Znajdziemy tu sporo fajnych zakątków z ławkami, można przycupnąć, zatrzymać się na moment i wyciszyć się w kojącej zieleni miejskiej. Idealne miejsce dla spragnionych odprężenia mieszkańców, chętnych gromadzić się na zielonej przestrzeni, aby porzucać psu patyk i chłonąć trochę promieni słonecznych. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów Pudel w woj. Świętokrzyskim.

Adres parku: ul. Adama Mickiewicza, Rawszczyzna, Ostrowiec Świętokrzyski, powiat ostrowiecki, województwo świętokrzyskie, 27-400, Polska

Dodaj komentarz