Dobre miejsce do zabawy z psem Pudel w Ząbkowicach Śląskich

Zamierzasz spacerować z psem Pudel w Ząbkowicach Śląskich, koniecznie odwiedź Park im. Sybiraków. Bezpłatne i otwarte publicznie miejsce ułatwiające wam czytanie książki, spacery lub relaks na świeżym powietrzu. Podczas spacerowania napotkamy tu sporo oryginalnych miejsc, gdzie da się cyknąć psu cudowne zdjęcia, aby podzielić się nimi na facebooku lub na blogu. Do parku najprzyjemniej przyjść w cieplejszych okresach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również w trakcie zimy to miejsce zauroczy przybywających jego zjawiskową atmosferą. Jeśli Twój pies raz wstąpi łapą do tego parku stanie się jego wielkim fanem i samemu będzie wyrywał cię z mieszkania na długi spacerek.

Przebywając w parku z psem nie zapomnij o poniżej przedstawionych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniego obiektu dla psów czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie można zostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Ząbkowicach Śląskich

Miejski park gwarantuje miejsce do odpoczynku, pobudza lokalną gospodarkę, podnosi wartość mieszkań, a także chroni przed zbyt zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko naturalne. Ponadto stwarza prawidłowe warunki do realizowania aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na stan naszego zdrowia. Do miejskich parków każdego roku dociera pokaźna grupa mieszkańców, chcących skorzystać z zielonej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku. Niezłe miejsce do spędzenia momentów wytchnienia w upalne dni dla spacerowiczów i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Opłaca się odwiedzić tę strefę, by poćwiczyć z psem Pudel w województwie Dolnośląskim.

Adres parku: Osiedle XX-lecia, Ząbkowice Śląskie, gmina Ząbkowice Śląskie, powiat ząbkowicki, województwo dolnośląskie, 57-205, Polska

Dodaj komentarz