Dobry obszar na wyjścia z psem Pudel w Myszkowie

Zamierzasz poćwiczyć z psem Pudel w Myszkowie, odwiedź obowiązkowo Park Michałów. To miejsce, które daje powiew świeżego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy zrelaksować się. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się dokonywać ją też w parku, w którym napotkamy innych opiekunów z psami czy roześmianą młodzież. Jednoznacznie nie da się ustalić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najbardziej czarujące, a więc wypada zweryfikować jego uroki zimą, jesienią, latem i wiosną. Każdemu psu ten zakątek ewidentnie trafi w gusta zważywszy na fakt, że łatwo tu natrafić na innych czworonogich kamratów i pomachać do nich ogonkiem.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o tych normach:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonego obiektu dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Myszkowie

Miejski park zapewnia miejsce do rekreacji, napędza lokalną gospodarkę, zwiększa wartość nieruchomości, a także chroni przed nadmiernie zanieczyszczającym wpływem miasta na środowisko. Następną istotnym celem jest zapewnienie strefy niezbędnej do realizacji naszych planów, które wymagają zagospodarowanego obszaru wśród zieleni miejskiej. Ten park cechuje się szerokimi, otwartymi przestrzeniami, perfekcyjnymi na piknik lub żwawy odpoczynek. Niezłe miejsce do przeżywania chwil odprężenia w upalne dni dla spacerujących, a także dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Dobrze jest znaleźć parę chwil i odwiedzając z psem Pudel województwo Śląskie pospacerować tutaj.

Adres parku: Stefana Okrzei, Michałów, Pustkowie Mijaczowskie, Myszków, powiat myszkowski, województwo śląskie, 42-300, Polska

Dodaj komentarz