Fajna strefa na wyjścia z psem Pudel w Olkuszu

Jeśli chcesz szkolić psa Pudel w Olkuszu, weź pod uwagę koniecznie Park Miejski. Bezpłatne i otwarte publicznie miejsce ułatwiające spacery, czytanie książki lub po prostu relaks na świeżym powietrzu. Park jest wprost idealnym miejscem, by zacząć socjalizację szczeniaka zważywszy, że w tym obszarze nietrudno o kontakt z innymi psami spacerującymi z opiekunami. Lato to chyba najprzyjemniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się odpoczynkiem i spacerami wśród obfitej roślinności. Pies odnajdzie się na tym zielonym obszarze pełnym krzewów, drzew i z przyjemnością więc będzie tu wracał.

Pamiętajmy o paru normach będąc w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniej strefy dla psa, miej na uwadze to, że pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być pozostawiony bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Olkuszu

Miejski park to publicznie otwarta zielona strefa dostępna dla ogółu miejscowych, przeznaczona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także miejscem rodzinnej zabawy i rekreacji. Ponadto tworzy odpowiednie uwarunkowania do prowadzenia aktywnego trybu życia, co przekłada się bezpośrednio na stan naszego zdrowia. Bardzo urokliwy park na obszarze miasta oferujący zieleń, alejki, ławki oraz dobre miejsce na przechadzkę z psem lub relaks w miejskim zgiełku. Ciche, piękne i zadbane miejsce dla spacerujących niezależnie od wieku, chcących odpocząć i zachwycać się pięknem natury. W związku z tym przemierzając z psem Pudel województwo Małopolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Adres parku: Adama Mickiewicza, Piaski, Olkusz, gmina Olkusz, powiat olkuski, województwo małopolskie, 38033, Polska

Dodaj komentarz