Idealna lokalizacja do ćwiczeń Pudla w Dzierżonowie

Zamierzasz szkolić psa Pudel w Dzierżonowie, sprawdź koniecznie Park Miejski. To miejsce, które dosłownie daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym warto odetchnąć. W czasie przechadzek napotkamy tu co niemiara atrakcyjnych miejscówek, gdzie można pstryknąć naszemu psiakowi wyjątkowe zdjęcia, aby udostępnić je na blogu lub na instagramie. Wiosna to klawy okres, aby pozwiedzać park i ujrzeć wyrazistą, żywą zieleń, choć i inne okresy roku także posiadają własne zalety. Świetna strefa dla psów, które będą mogły tu poniuchać i poszperać co kryje się w trawie, jak również poznać psich przyjaciół.

Spędzając czas w parku z psem nie zapominajmy o poniżej wyszczególnionych regułach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego psa mają aktualną datę ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonego obszaru dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj identyfikator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Dzierżonowie

Park miejski według definicji to zorganizowany publicznie dostępny, miejski obszar zieleni pełniący zadanie wypoczynkowe i rekreacyjne, a nierzadko również sportowe itp. Zarówno wspiera oczyszczanie powietrza w mieście, a także je schładza. W tych czasach park odgrywa ważną funkcję jako miejsce zgromadzeń mieszkańców i gości, planujących odpocząć od tłocznego miasta. Park zapewniający tak potrzebną zieleń przyciąga rowerzystów, spacerowiczów, biegaczy i rolkarzy niezależnie od wieku. W związku z tym przemierzając z psem Pudel województwo Dolnośląskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Generała Władysława Sikorskiego, Osiedle Różane, Nowe Miasto, Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski, województwo dolnośląskie, 58-200, Polska

Dodaj komentarz