Idealna miejscówka na wyjścia z psem Pudel w Radzionkowie

Jeśli chcesz poćwiczyć z psem Pudel w Radzionkowie, weź pod uwagę koniecznie Park Góra Powstańców Śląskich. Jest to idealne miejsce na przejażdżkę na rolkach, deskorolce czy rowerem w zależności kto co lubi. Opiekun jak i pies, by żyć nie może się obejść bez świeżego tlenu, dlatego też należałoby skorzystać z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Wyborną porą roku, w trakcie której warto pozwiedzać park jest jesień, to wtedy jego roślinność jest niebywałym obrazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Gdy tylko Twój pies choć jeden raz odwiedzi z tobą ten park stanie się jego fanem i sam będzie wyrywał cię z domu na całodniowy spacerek.

Nie zapominajmy o tych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej powierzchni dla psa pupil powinien być na smyczy.
  7. Psa nie wolno zostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Radzionkowie

Park miejski to publicznie otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu miejscowych, przeznaczona do społecznej integracji i edukacji, a także która jest także miejscem rodzinnej rekreacji i zabawy. Kolejną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających zagospodarowanego obszaru wśród zieleni. Bardzo przyjemny park na terenie miasta oferujący ławki, zieleń, alejki oraz dobre miejsce na spacer z pieskiem czy też na relaks w zgiełku miasta. Planując wypad weekendowy na wycieczkę razem z przyjaciółmi, koniecznie wpadnij do tego parku, który jest niemal stworzony do takiej rekreacji. Tę zieloną przestrzeń weź pod uwagę będąc z psem Pudel w województwie Śląskim.

Adres parku: Nowy Radzionków, Radzionków, powiat tarnogórski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-922, Polska

Dodaj komentarz