Polecana lokalizacja do ćwiczeń Pudla w Katowicach

Jeśli chcesz poszkolić psa Pudel w Katowicach, odwiedź koniecznie Park Leśny. To miejsce, gdzie można choć na moment usiąść na ławce i odpocząć pod drzewami dla ochłody w trakcie upalnych, letnich dni. Pies jak i opiekun do życia nie może się obejść bez świeżego tlenu, dlatego też należałoby zaczerpnąć z zielonej przestrzeni, którą oferuje to miejsce. Jednoznacznie nie można określić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najładniejsze, a więc wypada zweryfikować jego uroki wiosną, latem, jesienią i zimą. Dla psiaka to miejsce jest rajem, w którym może niuchać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z napotkanymi psami.

Nie zapominajmy o paru zasadach spędzając czas w parku z psem:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po nieznajomych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że konieczne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonego obiektu dla psów, nie zapomnij, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być pozostawiony bez opieki.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Katowicach

Park miejski definiuje każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających użytkowego obszaru wśród zieleni. Odwiedzający go goście cenią sobie ten park za szlaki przyjazne dla biegaczy i rowerzystów oraz dające cień drzewa. Obiekt ten umożliwia odwiedzającym bez względu na wiek zorganizowanie sobie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak gimnastyka czy fitness. Dla psa Pudel województwo Śląskie zapewnia mnóstwo atrakcyjnych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Adres parku: Muchowiec, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Katowice, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 40-507, Polska

Dodaj komentarz