Polecane miejsce do zabawy z psem Pudel w Nakle nad Notecią

Zamierzasz uczyć psa Pudel w Nakle nad Notecią, sprawdź na pewno Park Jana III Sobieskiego. Jest to doskonałe miejsce na przejażdżkę rowerem, na rolkach czy deskorolce w zależności kto co lubi. Dla Twojego psa przebywanie w parku to doskonała zabawa oraz sposobność progresu psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. Wyborną porą roku, w trakcie której warto poodwiedzać park jest jesień, wtedy też jego drzewa są żywym obrazem pomarańczowych, złotych i czerwonych liści. Pies poczuje się jak ryba w wodzie na tym zielonym obszarze pełnym drzew, krzewów i z przyjemnością więc tu powróci.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o paru normach:

  1. Zawsze sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeśli nie ma wyznaczonego obszaru dla psów czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez opieki.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Nakle nad Notecią

Park miejski definiuje każdą strefę naturalistyczną w środowisku miejskim, która jest wyznaczona i doglądana przez miasto do publicznych zamiarów rekreacyjnych, edukacyjnych czy wypoczynkowych. Następną istotnym celem jest zapewnienie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów wymagających zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Bardzo przyjemny park na obszarze miasta oferujący zieleń, alejki, ławki, a także kapitalne miejsce na spacer z pieskiem czy też na odpoczynek w zgiełku miasta. Idealne miejsce dla spragnionych odprężenia mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się pośród natury, aby rzucać psu patyk i przyswajać porcję promieni słonecznych. Będąc z psem Pudel w województwie Kujawsko-Pomorskim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Adres parku: Armii Krajowej, Nowy Świat, Nakło nad Notecią, gmina Nakło nad Notecią, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

Dodaj komentarz