Sprawdzona miejscówka do socjalizacji Pudla w Rydułtowach

Zamierzasz pospacerować z psem Pudel w Rydułtowach, na pewno sprawdź Park Sensoryczny. Jest tu dużo do zobaczenia i zrobienia, że ​​i tak można spędzać przyjemnie całe dnie na sielankowym wypoczynku pod gołym niebem. Dla psa przesiadywanie w parku to super rozrywka i możliwość rozwoju psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. Lato to najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można korzystać z parku, aby delektować się spacerami i odpoczynkiem pośród obfitej zieleni. Pies odnajdzie się na tym zielonym rejonie pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Spędzając czas w parku z psem nie zapomnij o tych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie wolno pozostawiać bez nadzoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy miej zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Rydułtowach

W naszym kraju park miejski w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrobycie miast oraz ich mieszkańców pełni istotną rolę. Dodatkowo tworzy odpowiednie warunki do prowadzenia aktywnego trybu życia, co przekłada się bezpośrednio na stan naszej kondycji. Bardzo przyjemny park na obszarze miasta oferujący alejki, ławki, zieleń, a także kapitalne trasy na spacer z pieskiem czy też na odpoczynek w zgiełku miasta. Zadbane, ciche i piękne miejsce dla spacerowiczów w każdym wieku, chcących zrelaksować się i zachwycać się pięknem przyrody. Dla psów Pudel woj. Śląskie oferuje mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Adres parku: Park Sensoryczny – Rydułtowska Odprężalnia Sensoryczna Rosa, Karol, osiedle Karola, Rydułtowy, powiat wodzisławski, województwo śląskie, 44-280, Polska

Dodaj komentarz