Sprawdzone miejsce do szkolenia Pudla w Ostrowie Wielkopolskim

Zamierzasz poćwiczyć psa Pudel w Ostrowie Wielkopolskim, weź pod uwagę obowiązkowo Park Miejski im. Jana Jerzego Przebendowskiego. Można tutaj w spokoju spocząć i odetchnąć od całego hałasu panującego codziennie w mieście. Jeśli chcemy przeprowadzić socjalizację szczeniaka, to fajnym obszarem do tego jest park, gdzie planowo oswoimy pieska do otaczającego świata. Definitywnie nie można ustalić pory roku, w trakcie której to miejsce jest najładniejsze, dlatego też wypada zweryfikować jego uroki latem, zimą, wiosną i jesienią. Gdy tylko Twój pies raz wstąpi łapą do tego parku stanie się jego wielkim wielbicielem i chętnie będzie wyrywał cię z mieszkania na długi spacer.

Nie zapomnij o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie zezwól swojemu psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Jeśli nie ma odpowiedniej przestrzeni dla psa, pamiętaj, że czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pupila, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za działania Twojego pupila.

Park miejski w Ostrowie Wielkopolskim

Miejski park gwarantuje miejsce do odpoczynku, pobudza miejscową gospodarkę, zwiększa ceny nieruchomości, a także chroni przed nadmiernie szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko naturalne. Dodatkowo dzięki temu, że parki wabią mieszkańców generują lepsze możliwości zatrudnienia i wzmacniają miejscową ekonomię. Park oferuje długie ścieżki, zapewniając tym sposobem uczęszczającym optymalne warunki do przyjemnego wypoczynku. Planując weekendowy wypad na piknik razem z przyjaciółmi, zdecydowanie odwiedź ten park, który jest niemal stworzony na tego typu pomysły. Znajdując się z psem Pudel w województwie Wielkopolskim świetnym pomysłem jest przechadzka do tego miejsca.

Adres parku: Kardynała Mieczysława Ledóchowskiego, Krępa, Ostrów Wielkopolski, powiat ostrowski, województwo wielkopolskie, 63-400, Polska

Dodaj komentarz