Świetny obszar do socjalizacji Pudla w Szamotułach

Planujesz socjalizować szczeniaka psa Pudel w Szamotułach, odwiedź na pewno Park Jana III Sobieskiego. To miejsce, które daje tchnienie świeżego powietrza od ruchu ulicznego, w którym warto odpocząć. Podczas przechadzek natkniemy się tu na sporo atrakcyjnych miejsc, gdzie możemy zrobić naszemu psiakowi cudowne zdjęcia, aby podzielić się nimi na blogu lub w mediach społecznościowych. Do parku najsympatyczniej przybyć w cieplejszych porach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również w trakcie zimy to miejsce zauroczy przybywających jego wyjątkową atmosferą. Jeśli Twój pies raz odwiedzi z tobą ten park stanie się jego fanem i samemu będzie wyrywał cię z mieszkania na długi spacerek.

Pamiętaj o poniżej wyszczególnionych zasadach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać po nieznajomych psach i ludziach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska mają aktualną datę.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wyznaczonego obszaru dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie zostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Szamotułach

Miejski park to otwarta zielona przestrzeń dostępna dla ogółu mieszkańców, przeznaczona do społecznej integracji i edukacji, a także będąca również miejscem rodzinnej zabawy i rekreacji. Oprócz tego zwiększa również odporność miast, a na dodatek łagodzi następstwa niektórych niepożądanych sił przyrody takich jak powódź czy susza. Park ten obejmuje malownicze widoki, alejki, piknikowe tereny, z tej przyczyny strefa ta jest tak bardzo znanym punktem wytchnienia. Park gwarantujący tak istotną zieleń kusi biegaczy, rolkarzy, rowerzystów i spacerowiczów w każdym wieku. W związku z tym odwiedzając z psem Pudel woj. Wielkopolskie z pewnością wybierz się tutaj.

Adres parku: Kapłańska, Szamotuły-Zamek, Szamotuły, gmina Szamotuły, powiat szamotulski, województwo wielkopolskie, 64-500, Polska

Dodaj komentarz