Wspaniałe miejsce na przechadzkę z psem Pudel w Kole

Masz w planach potrenować z psem Pudel w Kole, odwiedź obowiązkowo Park 600-lecia. Nie ma problemu, by przy robieniu tu wielu rzeczy zatrzymać się na małe fascynujące momenty, takie jak wąchanie roślin. Ta zielona przestrzeń stwarza odpowiednie warunki, by zapewnić psu wymaganą dzienną dawkę aktywności na otwartym terenie. Miejsce to jest urokliwe zarówno o świcie jak i wieczorem, a wszystkie pory roku ponadto dodają mu własny niepowtarzalny klimat. Super zielone miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, które lubią wędrować po śladach i zapachach innych psiaków.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o tych regułach:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie zezwól psu skakać i biegać po innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma wygospodarowanej strefy dla psa, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne oddzielaj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, zaopatrz się w identyfikator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Kole

Miejski park zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza miejscową gospodarkę, zwiększa wartość mieszkań, a także chroni przed nadmiernie szkodliwym oddziaływaniem miasta na środowisko. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają użytkowego obszaru pośród zieleni. Park ten obejmuje alejki, piknikowe tereny, malownicze widoki, z tej przyczyny strefa ta jest tak bardzo znanym punktem wypoczynku. Obiekt ten daje możliwość odwiedzającym bez względu na wiek zorganizowanie sobie zajęcia na fizycznych aktywnościach takich jak gimnastyka czy fitness. Odwiedź z psem Pudel województwo Wielkopolskie i wstąp tutaj, by pospacerować z nim.

Adres parku: Aleja Czesława Freudenreicha, Stare Miasto, Warszawskie Przedmieście, Koło, powiat kolski, województwo wielkopolskie, 62-600, Polska

Dodaj komentarz