Wspaniały obszar na spacer z psem Pudel w Inowrocławiu

Planujesz poszkolić się z psem Pudel w Inowrocławiu, odwiedź koniecznie Nowy Park Solankowy. To miejsce, które dosłownie daje powiew rześkiego powietrza od zgiełku ulicy, w którym możemy odpocząć. Ten zielony obszar stwarza odpowiednie uwarunkowania, aby zagwarantować psu wymaganą dzienną dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Lato to chyba najpozytywniejsza pora roku, podczas której można korzystać z parku, aby nacieszyć się odpoczynkiem i spacerami pośród obfitej zieleni. Pies bezapelacyjnie pokocha to miejsce, zazwyczaj można napotkać tu kogoś ciekawego do figli, lub odkrywać krzewy i drzewa o niespotykanych zapachach i kształtach.

Nie zapomnij o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po postronnych ludziach lub psach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej przestrzeni dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, użyj lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Inowrocławiu

Park miejski z definicji to uporządkowany publiczny, miejski obszar zieleni pełniący funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe, a nierzadko również treningowe itp. Dodatkowo stwarza prawidłowe warunki do prowadzenia aktywnego wypoczynku, co przekłada się bezpośrednio na poziom naszego zdrowia. Odwiedzający go goście uwielbiają ten park za dające cień drzewa oraz szlaki przyjazne dla rowerzystów i biegaczy. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących aktywnego relaksu, spacerów lub chwili wytchnienia. Pies Pudel w województwie Kujawsko-Pomorskim z pewnością pokocha takie zielone strefy jak te.

Adres parku: Park Park Solankowy, Inowrocław, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie, Polska

Dodaj komentarz